Afspraak op het consultatiebureau
Om de vaccinatiegraad op peil te houden en ernstige infectieziekten zoals mazelen of kinkhoest te voorkomen is het belangrijk om naar afspraken voor een vaccinatie te komen.

Indien de afspraak niet doorgaat zullen wij contact met je opnemen. Heb je geen telefoontje of e-mail van ons ontvangen dan mag je ervan uitgaan dat de afspraak doorgaat zoals gepland.

Kinderen tot en met 6 jaar die neusverkouden zijn zonder andere klachten, en zonder een gezinslid met verkoudheidsklachten en/of koorts en/of benauwdheid, kunnen naar de afspraak op het consultatiebureau komen.

Bij kinderen ouder dan 6 jaar geldt: heb jij of je kind klachten van verkoudheid, hoesten of keelpijn óf heeft een van je gezinsleden koorts, dan vragen wij je vriendelijk om de afspraak af te zeggen (of terug naar huis te gaan) en een nieuwe afspraak te maken. Bel voor het maken van een nieuwe afspraak 0113 249315.

Wij vragen je om als ouder/verzorger met maximaal 1 persoon met uw kind mee te komen naar het consultatiebureau/jeugdgezondheidszorg en de anderhalve meter in acht te nemen.

Onze medewerkers besteden extra aandacht aan de hygiënerichtlijn voor de jeugdgezondheidszorg die altijd van toepassing is. Ook schudden zij geen handen om mogelijke verspreiding van het coronavirus te voorkomen. Wij zorgen ervoor dat het niet te druk is in de wachtkamer. Door extra pauzes toe te voegen, proberen we te voorkomen dat er te veel mensen tegelijk in de boxen/wachtkamers zitten.

Inloopspreekuur
0-12 jaar
De inloopspreekuren op de cb-locaties zullen voorlopig niet doorgaan. Voor vragen of zorgen over de ontwikkeling van je kind kun je van maandag tot vrijdag tussen 9.00-10.30 uur bellen naar het telefonisch spreekuur via: 0800-0096.

Wil je graag een afspraak bij een jeugdverpleegkundige of jeugdarts neem dan contact op met ons plan- en afsprakenbureau via het telefoonnummer: 0113 249315.

Heb je een vraag over het Coronavirus?
Er is een landelijk informatienummer voor alle vragen over corona: 0800-1351 (bereikbaar van 8.00-20.00 uur).

Vragen en/of twijfels over of een kind met klachten wel of niet naar school kan komen
Scholen kunnen contact opnemen met de Jeugdgezondheidszorg van GGD Zeeland bij vragen en/of twijfels over of een kind met klachten wel of niet naar school kan komen. Er kan contact worden opgenomen via de vaste contactpersonen van de GGD op school of via een van de volgende e-mailadressen:

Scholen in de:
Gemeente Borsele: Borsele@ggdzeeland.nl
Gemeente Hulst: Hulst@ggdzeeland.nl
Gemeente Middelburg: Middelburg@ggdzeeland.nl
Gemeente Goes en Noord Beveland: Goes@ggdzeeland.nl
Gemeente Reimerswaal en Kapelle: Reimerswaal@ggdzeeland.nl
Gemeente Schouwen-Duiveland: Zierikzee@ggdzeeland.nl
Gemeente Sluis: Sluis@ggdzeeland.nl
Gemeente Terneuzen: Terneuzen@ggdzeeland.nl
Gemeente Tholen: Tholen@ggdzeeland.nl
Gemeente Veere: Veere@ggdzeeland.nl
Gemeente Vlissingen: Vlissingen@ggdzeeland.nl

Actuele informatie
Op www.ggdzeeland.nl staat actuele informatie over het coronavirus en eventuele gevolgen voor geplande afspraken. Houd de website goed in de gaten als je een afspraak hebt. Ook is er meer opvoed informatie te vinden via: www.opvoeden.nl/coronavirus. Ook de poster met opvoedtips voor ouders en verzorgers in onzekere tijden is hier te downloaden.