Plaats Naam school Jeugdarts Jeugdverpleegkundige Jeugdverpleegkundige
Borssele Ds. G.H. Kerstenschool Francoise van Es Albie de Wilde – Boer Gerda de Lange
Borssele Omnis school Franck van Borssele Francoise van Es Albie de Wilde – Boer Gerda de Lange
Driewegen Omnis school ‘t Opstapje Marjolein Vermaire – Koopmans Jolanda Goeree Gerda de Lange
Goes CBS Prinses Beatrix Francoise van Es Naomi Palo Rebecca van der Griend – Boone
Goes CBS Prinses Irene Francoise van Es Diana Capello Berdie Regelink
Goes CBS ‘t Noorderlicht Linda Haesendonck – Buis Josien Bommeljé – de Graaf Annique van Tilburg – Iriks
Goes GBS De Wingerd Francoise van Es Berdie Regelink Diana Capello
Goes Holtkampschool Linda Haesendonck – Buis Annique van Tilburg – Iriks Josien Bommeljé – de Graaf
Goes Koelmanschool (GBO) Lisan Vermunt – Neefjes Berdie Regelink Diana Capello
Goes Montessori Basisschool De Basis Francoise van Es Naomi Palo Rebecca van der Griend – Boone
Goes OBS De Tweemaster Linda Haesendonck – Buis Josien Bommeljé – de Graaf Annique van Tilburg – Iriks
Goes OBS De Zuidwesthoek Francoise van Es Naomi Palo Rebecca van der Griend – Boone
Goes OBS Prof. Dr. Kohnstamm Francoise van Es Diana Capello Berdie Regelink
Goes Omnis school De Linden Gita Sebova Olga Bloembergen Marjolein Spuesens
Goes RBS Dr. C. Steenblok Lisan Vermunt – Neefjes Berdie Regelink Diana Capello
Goes RKBS Bisschop Ernst Francoise van Es Diana Capello Berdie Regelink
Heinkenszand Omnis school De Reiger Gita Sebova Dieneke van Kessel – de Jonge Gerda de Lange
Heinkenszand PBS De Wegwijzer Gita Sebova Dieneke van Kessel – de Jonge Gerda de Lange
Heinkenszand RKBS Jan van Schengen Marjolein Vermaire – Koopmans Gerda de Lange Dieneke van Kessel – de Jonge
Hoedekenskerke CBS De Regenboog Gita Sebova Marjolein Spuesens Olga Bloembergen
Kloetinge OBS De Kloetingseschool Lisan Vermunt – Neefjes Rebecca van der Griend – Boone Karlijn Peters
Kwadendamme RKBS Mgr. Heyligers Marjolein Vermaire – Koopmans Dieneke van Kessel – de Jonge Gerda de Lange
Lewedorp IBS De Leeuwerik Marjolein Vermaire – Koopmans Jolanda Goeree Albie de Wilde – Boer
Nieuwdorp Zld PBS De Regenboog Francoise van Es Albie de Wilde – Boer Gerda de Lange
Nisse Omnis school De Meidoorn Gita Sebova Dieneke van Kessel – de Jonge Gerda de Lange
Oudelande Omnis school De Schakel Marjolein Spuesens Jolanda Goeree Gerda de Lange
Ovezande RKBS De Zandplaat Marjolein Vermaire – Koopmans Jolanda Goeree Gerda de Lange
‘s-Gravenpolder CBS De Rank Gita Sebova Marjolein Spuesens Olga Bloembergen
‘s-Gravenpolder RBS Koningin Juliana Gita Sebova Olga Bloembergen Marjolein Spuesens
‘s-Heer Arendskerke OBS Schengehof Lisan Vermunt – Neefjes Karlijn Peters Rebecca van der Griend – Boone
‘s-Heer Hendrikskinderen CBS De Poeljeugd Lisan Vermunt – Neefjes Karlijn Peters Rebecca van der Griend – Boone
‘s-Heerenhoek RKBS Don Bosco Francoise van Es Gerda de Lange Albie de Wilde – Boer
Wilhelminadorp OBS Stamperius Francoise van Es Naomi Palo Karlijn Peters
Wolphaartsdijk Het Samenspel Lisan Vermunt – Neefjes Rebecca van der Griend – Boone Karlijn Peters
Wolphaartsdijk RBS Joh. Calvijnschool Lisan Vermunt – Neefjes Rebecca van der Griend – Boone Karlijn Peters